Hakkımızda

Hakkımızda

1999 yılında kurulan firmamız her, marka akülü, dizel, lpg li ve depo içi ekipmanlarına servis ve yedek parça hizmeti sağlamaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda 2003 yılında Bursa bölgesini açarak Bursa ve yakın ilere hizmet vermekteyiz. 2010 yılından beri STILL ARSER İŞ MAKİNALARI SERVİS VE TİCARET A.Ş.nin yetkili servis ve satış bayii olarak sıfır araç satış ve servisini hizmetini sunmaktayız.

Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetler;

Her marka forklift akülü, dizel, lpg'li ve depo içi ekipmanlari servis hizmeti

Her marka araca yedek parça hizmeti

Kendi bünyesinde bulunan kadrosu ile elektronik kart tamiri

Sıfır traksiyonel akü ve redresör satış ve tamir bakımları

Sıfır forklift depo içi ekipmanları, ataşman ve manuel transpalet satışı

İsteğınıze bağlı olarak uzun dönem ve kısa dönem araç kıralama hizmeti

Tüm bakım ve kontrolleri yapılmış ikinci el araç satışı

Her ebat havalı dolgu poliüretan ve vukolan lastik satışı

Taşıma ekipmanları ile ilgili danişmanlık hizmeti

Hizmetlerimiz

Firmamız 2000 yılından bu yana, gelen talepler üzerine, marka ve model farkı olmadan kiralama işine girerek kendi bünyesi altında filo ve adet olarak kiralama hizmeti vermektedir.

Stoklarında bulunan ikinci el ve talepler doğrultusunda isteğinize bağlı, forklift depo içi istif aracı ve platform kiralama, 1 tondan 15 tona kadar geniş bir yelpazeyle hizmet vermektedir.

Her marka dizel lpg’li akülü ve depo içi araçlara teknik donanımı ile hizmet veren İstanbul ve bursa ekiplerimiz 7 gün 24 saat size bir telefon kadar yakın.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam sed massa eu nibh commodo. Vestibulum varius nulla mauris, vitae adipiscing diam ultrices nec.

Firmamız değişik ülkelerden ithalatı ile en uygun fiyata isteğiniz doğrultusunda orijinal ve yan sanayi olarak her marka forklift ve depo içi araç yedek parcasını, gerek stoktan gerekse kısa sürede ithal ederek sizlere sunmaktadır.
Aynı zamanda 2010’dan bu yana STILL ARSER İŞ MAKİNELERİ SERVİS VE TİCARET A.Ş’nin yetkili servis ve satış bayiisi olan firmamız still marka forkliftin her türlü yedek parça teminini birinci elden sağlamaktadır.
Bu doğrultuda başta STILL olmak üzere her marka forklitin yedek parçalarının temininde teknik doküman ve katalog anlamında da, çalışanların bilgi donanımı anlamında da eksiksiz hizmet vereceğinin garantisini vermektedir.

Çeşitli özelliklerde tranpaletler, dolgu ve havalı lastik traksiyonel akü ve ataşmanlarda için de mutlaka bizden fiyat ve teslim süresi alınız.

Adres

Teknik Makine Harita - İstanbul
Adres: Cevizli Mahallesi Güven Sokak No:8 81540 Maltepe / İSTANBUL
Telefon: 0216 383 19 30
0216 383 19 40
0216 383 19 50
Fax: 0216 305 19 77

İstanbul

Merkez
Teknik Makine Harita - Bursa
Adres: Gıda Toptancılar Çarşısı 103. Sokak No:1 Nilüfer / BURSA
Telefon: 0224 443 53 78
0224 443 53 79
Fax: 0224 443 44 11

Bursa

Şube

Bizimile Çalışmak İster Misiniz?