STILL

DİZEL VE LPG'Lİ FORKLİFTLER

 • Enerji tasarrufu hiç bu kadar kolay olmadı.

  Ekolojik sorumluluk ve yüksek ciro bir arada bulunamaz mı diyorsunuz? Hamburglu depo taşıma araçları üreticisi bugünlerde tam tersini ispat ediyor! Yeni RX70 Hibrid dizel araç ile, Hamburglu intralogistic firması minimum enerji maliyeti ve düşük CO2 emisyonuna giden yolda emin adımlarla ilerliyor.

  RX 70 Hibrid, elektrik güç iletimi ile birlikte enerji geri kazanımı prensibini kullanan dünyanın seri üretilen ilk forkliftidir. Güçlü ve aynı zamanda etkin enerji tahriğini sağlamak için, forklift enerji depolamda iki sistemi birleştirir:

  Klasik bir dizel yakıt tankı ve Ultracaps kullanarak elektrik enerjisi depolama sistemi.Gaz pedalı her serbest bırakıldığında, elektrikli fren kinetik enerjiyi, daha sonradan depolanacak elektrik enerjisine dönüştürür. Ultracaps, sistemden geri akan enerjiyi alır ve ihitiyaç duyuldugunda yeniden serbest bırakabilir.

  İçten yanmalı motor valflarını potansiyel enerji tasarruflarına dönüştürmek üzere en verimli şekilde birleştirilmiş bu enerji geri kazanım sistemi, iş döngüsüne bağlı olarak, bir RX 70-35’e kıyasla yüzde 15 yakıt tasarrufu sağlar.

  Bu teknoloji ile STILL, ekolojik olarak sorumlu ve verimli malzeme yönetimine giden yolda önemli bir adım daha atmıştır.

 • Öne Çıkan Özellikler

  Çevresel olarak sorumlu ve verimli elleçleme kapasitesi

  Minimum enerji tüketimi ve CO2 emisyonlarında azalma

  Dünyanın ilk seri üretim hibrid yakıtlı karşı ağırlıklı forklift

 • Bu ürüne ait video henüz yüklenmedi.

 • Değerli müşterimiz, ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.