Hizmetler

21 yıldır faaliyet gösteren firmamızın kuruluş yeri İstanbul Kadıköy’dür. Şirketin kurucusu Yaşar Ertekin’dir. 25 yıl boyunca Ford OTOSAN bünyesinde çalıştıktan sonra 1999 yılında edindiği bilgi ve tecrübe ile Teknik Makine firmasını kurmuştur. Gelişen teknoloji, sektörün getirdiği yenilikler ile birlikte şu anda İstanbul Merkez ve Bursa şube ile beraber 40’ın üzerinde çalışan kadrosuyla beraber Teknik Makine faaliyetini sürdürmektedir.

SEKTÖRDE

21 .YIL

İstanbul merkez; showroom ve servis revizyon bölümü olarak iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Showroom bölümümüzde satılmaya hazır olan sıfır, 2. el (altın ve gümüş bakımlı) araçlar ve aküler bulunmaktadır. Servis revizyon bölümünde ise hem Teknik Makine bünyesine ait olan araçların, hem de müşteri araçlarının revizyonları yapılmaktadır.

Bununla birlikte iş güvenlik ve boya şartlarına uygun olarak hem müşterilerin talebi hem de firma bünyesinde satış ve kiralamaya hazır hale getirilmesi için firmanın revizyon bölümünde bulunan boyahanesinde özel araç boyama uygulamaları yapılmaktadır.

Vizyon

Kullanıcıya özel ve akıllı intralojistik çözümlerinin lider tedarikçisi olmaktır.

Misyon

Tüm müşteri beklentilerini karşılayabilen ve akıllı intralogistik çözümleri sağlayıcısı olmaktır.
- Ürünlerimizde ve hizmetlerimizin tüm süreçlerinde enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması,
- Dünyada verimli hizmet kalitesi ile sektöre öncü olunması,
- Enerji verimliliği konusunda çalışanların, müşterilerimizin bilincinin arttırılması yönünde faaliyetlerimizi Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte yöneterek sektörde örnek bir kuruluş olma yönünde çalışıyoruz.
Tüm Ürünler