Orijinal Yedek Parça

STILL Orijinal Değişim Parçaları

Güvenlik; Orijinal Yedek Parçalarla Başlar!

Yüksek bulunurluk, etkinlik ve kullanıcı dostu olma özellikleri yalnızca STILL araçlarının özellikleri değildir - forklift ve depo teknolojisi değişim parçalarımızda aynı niteliklere sahiptir.

STILL Orijinal Parçalar güvenlik, teknoloji, kullanma ömrü ve uyum hassasiyeti bakımından her zaman birincidir. Yalnızca STILL Orijinal Parçalar üreticinin standartlarında hızlı ve kaliteli tamiratı garanti eder!

Neden original parça tercih etmelisiniz?

1Emniyet
Yalnızca Orijinal parçalar kullanarak, parçalarınızın STILL'in titiz kalite standartlarına ve yüksek kaliteli malzeme kullanımına tabi olduğunu garanti edebilirsiniz, bu da sizin ve kamyonlarınız için en yüksek güvenlik seviyesini garanti eder. Ürün ve marka korsanlığı, taklit ürün satın alanlar için son derece zararlıdır. Sahte ürünler, şüpheli üretim koşulları altında üretilir ve genellikle düşük kalitelerinden dolayı önemli sağlık ve güvenlik riskleri taşır.
2Güvenilirlik
STILL Orijinal parçalar® sertifikalıdır ve yoğun kalite kontrollerinden geçmektedir. En yüksek düzeyde güvenilirlik ve 'Alman Malı' kalitesini garanti ederler. Uzun hizmet ömrü ve minimum 12 yıllık garantili kullanılabilirlik ile filonuzun sürekli çalışmasını sağlar, kamyonlarınızın değerini korumaya ve pahalı arıza sürelerini önlemeye yardımcı olur. Bu taklitlerin çok daha ucuz görünmesi kalite kontrollerinin yapılmamasından ve kalitesiz malzeme kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Bu taklitleri satın almanın bir sonucu olarak ortaya çıkan sonraki maliyetlerin ne olacağını bilmenin bir yolu yoktur.
3Hız
Yalnızca STILL Original Parts®, OEM kalitesiyle hızlı onarımları garanti edebilir. Mümkün olan en kısa sürede 51.000'den fazla yedek parça tedarik edebiliriz.
Tüm Ürünler