Tekerlekler & Lastikler

Sorunsuz iş süreçleri için

Düzensiz zemin, aracın ve yükün ağırlığı ve ayrıca hızlanma veya frenleme kuvvetleri nedeniyle en yüksek yüklerde bile tekerlekler, makaralar ve lastikler kusursuz bir şekilde çalışmalıdır. STILL size bu kriterlere göre sürekli olarak kontrol edilen bu bileşenlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar - böylece yolda güvenle kalabilirsiniz.

Avantajlarınız:
Hareketli bileşenlerde daha az aşınma ve yıpranma
Yüksek verim
Yüksek stabilite ve mükemmel sürüş özellikleri
STILL endüstriyel kamyonlarınızın uzun hizmet ömrü
Optimum pürüzsüzlük
STILL'in süper elastik lastikleri, çok katmanlı bir yapıya sahip katı lastiklerdir. Bunlar tamamen özel bir kauçuk bileşiminden yapılmıştır, sağlamdır ve hava çekirdeğine sahip değildir. Darbeler ve titreşimler bu nedenle yalnızca sınırlı ölçüde azaltılabilir.

Orijinal STILL süper elastik lastikler, yapıları gereği tamamen delinmez ve bakım gerektirmez. Pnömatik jantlara monte edilebildiklerinden, düşük yuvarlanma direnci ve esnek kullanım seçenekleri ile çok yüksek düzeyde stabilite sunarlar.

Orijinal STILL süper elastik lastikler, iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.
STILL'in katı lastik bandajları, hava çekirdeği içermeyen çok dayanıklı bir kauçuk bileşiğinden yapılmıştır ve yalnızca çok küçük bir çap gerektirir. Katı lastik bandajların yaylı bir etkisi yoktur.

Orijinal STILL katı lastik bandajlar tamamen arıza ve bakım gerektirmez. Özellikle ağır yüklerin taşınması veya özellikle hassas taşıma gerektiren işler için idealdirler.

Orijinal STILL sert lastik bandajlar, iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır.
STILL pnömatik lastikler, hava çekirdekli özel bir kauçuk bileşiminden yapılır. Tasarımları sayesinde mükemmel sürüş konforu ve çekiş sunarlar ve düz olmayan zeminler için de uygundurlar.

Orijinal STILL pnömatik lastikler, şokları ve titreşimleri en iyi şekilde emer ve böylece aracı, sürücüyü ve yükü korur. Büyük ağırlık ve dar virajlarda bile yüksek yanal stabilite ve düşük yuvarlanma direnci sunarlar.

Orijinal STILL pnömatik lastikler, dış mekan kullanımı için önceden belirlenmiştir.
Tüm Ürünler