Bakım Kitleri

Daha kolay bakım, yüksek kullanılabilirlik

STILL Orijinal Bakım Setleri, STILL endüstriyel forkliftlerin bağımsız bakım ve onarımı için özel olarak hazırlanmış eksiksiz paketlerdir. Her paket, ilgili STILL serisine optimum şekilde uyarlanmıştır ve cihazın kapsamlı, bağımsız bakımı için gerekli tüm bileşenleri içerir. STILL bakım setlerinin yalnızca orijinal STILL ürünleri içerdiğini söylemeye gerek yok, örn. B. filtre kartuşları, sızdırmazlık halkaları ve fren hidroliği. Her şey mükemmel bir şekilde koordine edilmiştir ve her zaman kullanıma hazırdır.

Avantajlarınız:
Bireysel olarak koordine edilmiş eksiksiz paketler
Daha düşük toplam fiyat
Pahalı dolaylı hasarlardan kaçınma
Kullanımı kolay
Yalnızca düzenli olarak bakımı yapılan bir forklift, uzun vadede çalışır durumda kalabilir ve en iyi performansı gösterebilir. STILL orijinal bakım setleri, sorunsuz işlemler sağlar ve aynı zamanda hesaplanamayan takip maliyetlerinden kaçınmaya yardımcı olur. STILL'in sunduğu bir bakım seti ile bakım için gerekli tüm bileşenler her zaman mevcuttur ve siparişinizi zamanında işleme koymanızı sağlar.

Bireysel olarak uyarlanmış bir STILL orijinal bakım seti ile bir STILL endüstriyel forkliftin bakımı basitleştirilir, gereken süre azaltılır ve bakım bileşenlerini ayrı ayrı satın almaktan daha ucuzdur.
Tüm Ürünler