MX-X

GX-X / GX-Q
Aralık 17, 2020
 
Performans ve konforda mükemmellik —

Yenilikçi teknolojiler ve akıllı modülerlik: STILL MX-X Çok Dar Koridorlu Kamyon (Man-up) performans ve kullanıcı dostu olma konusunda standartları belirler. Her türlü zorluğun en iyi şekilde üstesinden gelmek için geliştirilen MX-X, her uygulama profili için performans paketleri ile puan alır.

Önce Çıkan Özellikleri:
Optimum depolama alanı kullanımı: 18 metre kaldırma yüksekliği ve en yüksek artık yük kapasitesi
Hızlı depolama ve erişim: Direk salınımlarını azaltmak için aktif yük stabilizasyonu (ALS)
Mümkün olan maksimum çalışma konforu: Geniş ve esnek ayarlanabilir balya sürücü kabini
Maksimum seyir hızları: Aktif Zemin Telafisi (AFC) engebeli zemini telafi eder

Ayrıntılı olarak MX-X

ModelMaksimum kapasite* (kg)Azami toplama yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
MX-X1.50014.895Değişken80
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
Yenilikçi teknolojiler ve akıllı modülerlik: STILL MX-X Çok Dar Koridorlu Kamyon (Man-up) performans ve kullanıcı dostu olma konusunda standartları belirler. Her türlü zorluğun en iyi şekilde üstesinden gelmek için geliştirilen MX-X, her uygulama profili için performans paketleri ile puan alır. Böylece kamyon, boyutlarından teknik özelliklerine kadar kişisel gereksinimlerinize tam olarak uyarlanmıştır. Odak noktası operatördür: Geniş ve esnek bir şekilde uyarlanabilir sürücü kabini, sezgisel kontroller ve akıllı yardım sistemleri, tüm vardiya boyunca güvenli, konforlu ve verimli çalışma vaat ediyor.

14 km / saate kadar sürüş hızları, 18 metreye kadar kaldırma yüksekliği ve piyasadaki en yüksek artık yük kapasitesi, MX-X'i oldukça sıkıştırılmış depo dünyalarında ciro şampiyonu yapar. Aktif yük stabilizasyonu (ALS), depolama ve geri alma süreçlerini% 5'e kadar önemli ölçüde kısaltırken, taret kafasının mekanizması daha da kısa toplama mesafeleri vaat ediyor. Tamamen kaynaklı yardımcı kaldırma sayesinde, MX-X, hizmet ömrü boyunca maksimum stabilite ile puan alır. STILL MX-X yüksek bölmeli sipariş toplayıcılar, gereksinimlerinize göre ayrı ayrı yapılandırılabilir ve mükemmel işlevselliği ile sizi heyecanlandıracaktır.

Tüm Ürünler