OPX 20-25

OPX 20-25 iGo Neo
Ocak 3, 2021
 
Heyecan verici derecede dinamik! —

İster perakende ticaret, ister otomotiv veya gıda endüstrisi olsun: 2,5 tona kadar yük kapasitesine sahip STILL OPX Yatay Sipariş Toplayıcı, çok yönlü yenilikçi bir üründür. Çok yönlülüğü, onu her uygulama profili için en uygun araç haline getirir. Dinamik özellikleriyle her zaman verimli, güvenilir ve ilham verici.

Önce Çıkan Özellikleri:
2.500 kg'a kadar yük kapasitesi sayesinde yüksek kullanım performansı
STILL EASY Drive direksiyon simidini kullanarak tutuşu değiştirmeden aynı anda direksiyon, kaldırma ve sürüş
İsteğe bağlı olarak sunulan yanal pil değişimi ve Li-Ion teknolojisi sayesinde yüksek kullanılabilirlik

 
2500 kg

Maksimum Kapasite


12 (km/sa)

Maksimum Yürüyüş Hızı


24 watt

Akü VoltajıAyrıntılı olarak OPX 20-25

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
OPX 20 / Li-Ion2.0001224
OPX 25 / Li-Ion2.5001224
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
İster perakende ticaret, ister otomotiv veya gıda endüstrisi olsun: 2,5 tona kadar yük kapasitesine sahip STILL OPX Yatay Sipariş Toplayıcı, çok yönlü yenilikçi bir üründür. Çok yönlülüğü, onu her uygulama profili için en uygun araç haline getirir. Dinamik özellikleriyle her zaman verimli, güvenilir ve ilham verici. İşletim konsepti, tekerleğin icadından bu yana en büyük evrimsel adımları temsil ediyor: Entegre ekrana sahip yüksekliği ayarlanabilir STILL EASY Drive direksiyon simidini deneyin. Bir aracı hiç bu kadar sezgisel olarak sürmemiş veya 12 km / s hızlı Yatay Sipariş Toplayıcıyı daha rahat ve hassas bir şekilde manevra yapmamış olacaksınız - bunların hepsi tutuş değiştirmeden.

İstenirse, OPX, isteğe bağlı olarak mevcut yükseltilebilir sürücü kabini ile sizi kelimenin tam anlamıyla itebilir. Bu sadece kabini 2,80 m'lik bir toplama yüksekliğine yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda EASY Drive direksiyon simidi de yükselir. Bu, araca bu seviyede manevra yapabileceğiniz ve doğrudan bir sonraki toplama istasyonuna geçebileceğiniz ve zamandan tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. 620 Ah'ye kadar olan akü kapasiteleri, geniş bir aralık sağlar. Tüm modeller Li-Ion sürücülü olarak da mevcuttur: Bu, kısa ara şarj molalarının 24 saat kullanıma hazırlığa izin verdiği anlamına gelir.
Tüm Ürünler