FM-4W (4 Yönlü)

FM-X SE
Aralık 17, 2020
 
Her yönden tam işlevsel! —

FM ‑ 4W, güçlü ve enerji tasarruflu, dört yönlü bir reach truck. Yükleri ileri, geri ve yanlara taşır. Bu, bu evrensel kamyonu özellikle uzun nesnelerin taşınması için çok uygun hale getirir (normal paletlere ve konteynırlara ek olarak).

Önce Çıkan Özellikleri:
Her durumda optimize edilmiş görünüm
Bütünsel ergonomi konsepti
Kapsamlı standart donanım

Ayrıntılı olarak 4 yönlü FM-4W

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
FM-4W 202.0008.4501348
FM-4W 252.5009.6501348
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
FM ‑ 4W, güçlü ve enerji tasarruflu, dört yönlü bir reach truck. Yükleri ileri, geri ve yanlara taşır. Bu, bu evrensel kamyonu özellikle uzun nesnelerin taşınması için çok uygun hale getirir (normal paletlere ve konteynırlara ek olarak). Akıllı dört yollu tasarım, depo alanının son derece uygun maliyetli bir şekilde kullanılmasına da olanak tanır çünkü istif aracı, en dar koridorlarda bile güvenli ve hızlı bir şekilde manevra yapılabilir. Ve her zaman iyi bir vardiyayı da sağlar: FM ‑ 4W, toplam 2.500 kg ağırlığa sahip yükleri kaldırabilir ve yüksek artık yük kapasitesi, 1.000 kg ağırlığındaki yükleri 9,5 m yüksekliğe kadar taşıyabileceği anlamına gelir.

Entegre ağırlık ve yükseklik göstergesi ve rahat eğimli koltuk, yük taşımayı büyük ölçüde kolaylaştırırken, direk ve tepe koruması, sürücünün taşınan yüke bakışını optimize etmek için tasarlanmıştır. Çalışmayı kolaylaştıran diğer faydalar, kaldırma yüksekliği ön seçim sistemi ve kaldırma yüksekliği yardım sistemidir. Opsiyonel sistemler, malların hızlı ve hassas bir şekilde depolanmasını ve geri alınmasını önemli ölçüde kolaylaştırır. Koltuk, kol dayanakları, direksiyon simidi ve ayak plakası kullanım kolaylığını artırmak için ayarlanabilir. Geniş bir ayar yelpazesi, kabinin her sürücüye uyacak şekilde ayarlanmasına izin vererek, optimize edilmiş ergonomi sağlar.

Tüm Ürünler