FM-X SE

FM-X
Aralık 17, 2020
FM-4W (4 Yönlü)
Aralık 17, 2020
 
Süper Esnek Lastikli Sürücü Oturan Reach Truck. —

Süper elastik özel lastikleri sayesinde, akıllı sürücü koltuklu uzanma aracı yalnızca depoda değil, aynı zamanda dışarıda da optimum mal taşımacılığı sağlar! İki tona kadar olan yükler, FM-X SE ile maksimum 14 km / s hızla istenen yere hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınır.

Önce Çıkan Özellikleri:
Süper elastik lastikler sayesinde iç ve dış mekan kullanımı için
Parmak ucuyla çalıştırma ile hassas ve tam hidrolik kontrol veya
Joystick 4Plus
Bütünsel ergonomi konsepti

Ayrıntılı olarak FM-X

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
FM-X 14 SE1.4008.0001448
FM-X 17 SE1.7008.0001448
FM-X 20 SE2.0007.8001448
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
Süper elastik özel lastikleri sayesinde, akıllı sürücü koltuklu uzanma aracı yalnızca depoda değil, aynı zamanda dışarıda da optimum mal taşımacılığı sağlar! İki tona kadar olan yükler, FM-X SE ile maksimum 14 km / s hızla istenen yere hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınır. Oraya vardıklarında, onları sekiz metreye kadar yükseltir. Geniş yastıklı lastikler ve yüksek seviyeli yerden yükseklik nedeniyle, sürücü oturmuş uzanma aracı, dış raflardan malların yüklenmesi ve boşaltılması için de idealdir. Kaldırma yüksekliği ön seçimi veya isteğe bağlı kamera sistemi gibi yardım sistemleri, sürücünün işini kolaylaştırır ve yüksek kaldırma yüksekliklerinde bile en yüksek hassasiyeti sağlar.

Bütün vardiya boyunca bütünsel ergonomi konseptinin garanti ettiği rahat, konforlu ve güvenli çalışma. Ayak plakası, direksiyon simidi, koltuk - tüm bu bileşenler, eldeki iş gereksinimine ve ayrıca sürücünün boyuna ve tercihlerine uyacak şekilde ayrı ayrı ayarlanabilir. FM-X SE, Li-Ion teknolojisi sayesinde en üst düzeyde kullanılabilirlikle ikna eden kompakt ve verimli bir enerji paketidir. Bu, yalnızca herhangi bir zamanda şarj etme fırsatı sağlamaz, aynı zamanda hızlıdır: Pilin% 50'si yalnızca 30 dakikada şarj edilebilir. Örneğin isteğe bağlı yatırılabilir koltuk ve özel STILL direk yana kayması gibi diğer birçok ayrıntı, FM-X SE'yi yüksek raflardan uzun mesafeli taşımaya veya ikmal yapmaya kadar her depoda ideal bir düzenleyici yapar.
Tüm Ürünler