CiTi One

ECH 12
Aralık 26, 2020
 
Yenilikçi - kentsel mal tedariği için —

STILL CiTi One, kentsel mal tedarikinde devrim yaratıyor. Elektrikle çalışan bu alçak kaldırma transpaletleri son derece sessizdir ve sadece 95 kg hizmet ağırlığı ile 500 kg ağırlığa kadar yükleri zahmetsizce taşır. Büyük içi dolu lastik tekerlek, yollarda, kaldırımlarda veya parke taşlarında güvenilirlik, hassasiyet ve iyi izleme ile çalışır. CiTi One, sadece düz olmayan zemin yüzeylerinin üstesinden gelmekle kalmaz, aynı zamanda 70 mm'ye kadar yüksekliğe sahip basamakları, bordürleri, eşikleri ve izleri de geçerek mükemmel kullanım performansı sağlar.

Önce Çıkan Özellikleri:
Tırmanma kızakları sayesinde 70 mm'ye kadar bordürler ve eşikler üzerinde pazarlık yapmak kolaydır
Profilli içi dolu kauçuk tahrik tekerleği sayesinde her türlü zemin kaplamasında kullanılabilir
Hem operatör hem de çevre, son derece sessiz çalışmadan yararlanır

500 kg

Maksimum Kapasite


125 mm

Maksimum Kaldırma Yüksekliği


6 (km/sa)

Maksimum Yürüyüş Hızı


36 watt

Akü VoltajıAyrıntılı olarak CiTi One

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
CiTi One500125636
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
STILL CiTi One, kentsel mal tedarikinde devrim yaratıyor. Elektrikle çalışan bu alçak kaldırma transpaletleri son derece sessizdir ve sadece 95 kg hizmet ağırlığı ile 500 kg ağırlığa kadar yükleri zahmetsizce taşır. Büyük içi dolu lastik tekerlek, yollarda, kaldırımlarda veya parke taşlarında güvenilirlik, hassasiyet ve iyi izleme ile çalışır. CiTi One, sadece engebeli zemin yüzeylerinin üstesinden gelmekle kalmaz, aynı zamanda 70 mm'ye kadar yüksekliğe sahip basamakları, bordürleri, eşikleri ve izleri de geçerek mükemmel kullanım performansı sağlar.

Park freni, rampalarda ve yokuşlarda denge sağlar. Kontrol kolu tek elle çalıştırılabildiğinden, kompakt cihazı her zaman sağlam bir şekilde tutarsınız. Çok işlevli ekrana bir bakışta size çalışma saatleri, pil şarj durumu ve gerekirse mevcut yükün ağırlığı hakkında bilgi verir. Tüm bunlar, STILL CiTi One'ı kentsel mal tedarikinin son ayağında ideal ortak yapar: pazar tezgahları ve esnaf için veya hastanelerde, idari binalarda ve eğlence parklarında.
Tüm Ürünler