EXH 25-30

EXU 16 – 22
Aralık 27, 2020
ECU-SF 20
Aralık 27, 2020
 
Zorlu uygulamalar için kompakt, çok yönlü! —

3.000 kg'a kadar yüklerin taşınması, EXH ile aynı anda bu kadar kolay ve ergonomik olmamıştı. Elektrikli direksiyon ünitesi sayesinde yükler kolayca ve hassas bir şekilde hedeflerine taşınabilir. EXH, ağır yüklerin yatay nakliyesi veya kamyonların yüklenmesi ve boşaltılması için idealdir. Özel olarak askıya alınmış destek tekerlekleri ile EXH c

Önce Çıkan Özellikleri:
3.000 kg'a kadar kaldırma kapasitesi sayesinde en yüksek ciro verimliliği
Elektrikli direksiyon ve OPTISPEED yeke sayesinde en iyi manevra kabiliyeti ve ergonomi
Li-Ion teknolojisi ve 500 Ah'ye kadar akü kapasitesi sayesinde her zaman mevcuttur

1200 kg

Maksimum Kapasite


110 mm

Maksimum Kaldırma Yüksekliği


4,5 (km/sa)

Maksimum Yürüyüş Hızı


24 watt

Akü VoltajıAyrıntılı olarak EXH 25-30

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
ECH 12 / Li-Ion12001104.524
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
3.000 kg'a kadar yüklerin taşınması, EXH ile aynı anda bu kadar kolay ve ergonomik olmamıştı. Elektrikli direksiyon ünitesi sayesinde yükler kolayca ve hassas bir şekilde hedeflerine taşınabilir. EXH, ağır yüklerin yatay nakliyesi veya kamyonların yüklenmesi ve boşaltılması için idealdir. Özel olarak askıya alınmış destek tekerlekleri ile EXH, rampalar ve engebeli zeminlerde sorunsuz hareket edebilir.

BOOST sürüş programı maksimum devir verimliliği sağlar. Bir düğmeye basarak enerji tasarrufu yapmak ister misiniz? Sorun değil. EXH, aynı anda enerji verimliliği ile eşleştirilmiş maksimum performans için bir ECO sürüş programı ve Blue-Q modu ile donatılmıştır. Renkli ekran ile her zaman tüm önemli bilgileri görebilirsiniz: pil durumu, çalışma saatleri ve zaman. Li-Ion teknolojisi hızlı şarjın yanı sıra ara şarj da sağladığından EXH günün her saati kullanıma hazırdır. Ayrıca, 500 Ah'ye kadar maksimum akü kapasitesi ve yanal akü değişimi, çok vardiyalı çalışmada bile EXH'nin maksimum kullanılabilirliğini garanti eder.

Tüm Ürünler