FXH 33

FXH 20-25
Aralık 28, 2020
 
Rekor Sürede En İyi Performans! —

FXH 33, STILL alçak kaldırma transpaletler arasındaki taşıma lokomotifidir. Diğer modeller perakende ve endüstride hızla sınırlarına ulaşır - diğer yandan güçlü FXH 33, tamamen unsurundadır. Yuvarlak çatalları aynı anda üç palete kadar kaldırabilir. Sınıfı için çok büyük olan 3,3 tona kadar kaldırma kapasitesi sayesinde, kompakt güç merkezi en ağır hizmet uygulamalarının bile üstesinden gelebilir.

Önce Çıkan Özellikleri:
Üç paletin (3,3 t) aynı anda taşınması sayesinde etkili mal elleçleme
20 km / saate varan seyir hızları sayesinde uzun mesafelerde bile hızlı mal taşıma
Yüksek koltuk konumu sayesinde optimum sürücü koltuğu ergonomisi ve çatal uçlarının görünürlüğü
Oransal valf teknolojisi sayesinde hassas, güvenli yük kaldırma ve indirme

3300 kg

Maksimum Kapasite


115 mm

Maksimum Kaldırma Yüksekliği


20 (km/sa)

Maksimum Yürüyüş Hızı


48 watt

Akü VoltajıAyrıntılı olarak FXH 33

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
FXH 33 / Li-ion 3.3001152048
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
FXH 33, STILL alçak kaldırma transpaletler arasındaki taşıma lokomotifidir. Diğer modeller perakende ve endüstride hızla sınırlarına ulaşır - diğer yandan güçlü FXH 33, tamamen unsurundadır. Yuvarlak çatalları aynı anda üç palete kadar kaldırabilir. Sınıfı için çok büyük olan 3,3 tona kadar kaldırma kapasitesi sayesinde, kompakt güç merkezi en ağır hizmet uygulamalarının bile üstesinden gelebilir. 20 km / saate kadar sürüş hızıyla birleştiğinde, FXH 33 olağanüstü bir kullanım kapasitesi elde eder. Olağanüstü performansı, her biri 6,5 kW'lık iki güçlü döner akım tahrik motorundan kaynaklanmaktadır. Batarya aynı zamanda güçlü bir performans sergiliyor: 930 Ah'ye kadar, her türlü ağır iş operasyonunun üstesinden kolaylıkla gelir. Operatörün çalışmasını olabildiğince keyifli hale getirmek için FXH 33, bir dizi etkileyici özelliğe sahiptir.

Yepyeni renkli ekran pil durumu, sürüş hızı, kat edilen kilometre, tarih ve saat hakkında bilgi sağlar. Ekran parlaklığı ortama göre otomatik olarak ayarlanır. Kumanda kolu ve elektrikli direksiyon hassas manevraya yardımcı olurken, yüksek koltuk konumu mal nakliyesinin net bir şekilde görülmesini sağlar. Yastıklı sürücü koltuğu ve yüksekliği ayarlanabilir ayak plakası, operatörün boyuna bakılmaksızın ergonomik olarak optimize edilmiş bir sürüş deneyimini garanti eder. Curve Speed ​​Control, manevra ve STILL Safety Light dahil olmak üzere çeşitli sistemler, işyerinde maksimum güvenlik sağlar.
Tüm Ürünler