EXD 18

EXP 14-20
Aralık 24, 2020
EXD 20
Aralık 25, 2020
 
Yükü ikiye katlayın - zamanı yarıya indirin! —

EXD 18 Çift Katlı Yüksek Kaldırma Paletli Kamyon, çok yönlü, çok yönlü bir araçtır. Alçak kaldırmalı bir transpalet olarak kullanıldığında, 1.800 kg ağırlığa kadar yükleri işler. Çift katlı bir kamyon olarak, kompakt ve çevik cihaz, tekerlek kolları üzerinde 1.000 kg ve çatallarda 800 kg kaldırabilir, böylece ağır vasıtalar iki kat daha hızlı yüklenir ve boşaltılır ve sipariş toplama görevleri önemli ölçüde hızlandırılır.

Önce Çıkan Özellikleri:
Benzersiz palet ayarlama yardımı sayesinde iki platformda hassas depolama
STILL OPTISPEED yeke ile hareket halinde her zaman güvenli
Farklı sürüş programları nedeniyle artan ürün işleme kapasitesi

1800 kg

Maksimum Kapasite


2024 mm

Maksimum Kaldırma Yüksekliği


6 (km/sa)

Maksimum Yürüyüş Hızı


24 watt

Akü VoltajıAyrıntılı olarak EXD 18

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
EXD 18 / Li-Ion1.8002.024624
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
EXD 18 Çift Katlı Yüksek Kaldırma Paletli Kamyon, çok yönlü, çok yönlü bir araçtır. Alçak kaldırmalı bir transpalet olarak kullanıldığında, 1.800 kg ağırlığa kadar yükleri işler. Çift katlı bir kamyon olarak, kompakt ve çevik cihaz, tekerlek kolları üzerinde 1.000 kg ve çatallarda 800 kg kaldırabilir, böylece ağır vasıtalar iki kat daha hızlı yüklenir ve boşaltılır ve sipariş toplama görevleri önemli ölçüde hızlandırılır. Yuvarlatılmış çatal uçları ile bir palete yerleştirmek özellikle basit ve güvenlidir.

OPTISPEED kumanda kolu sayesinde, hız otomatik olarak ekipmandan uzaklığa ayarlanarak yüksek derecede çalışma güvenliği sağlar. Tüm işlevler hangisi olursa olsun tek elle kolaylıkla gerçekleştirilebilir. EXD 18'in iki versiyonu mevcuttur: Özellikle kompakt uzunluk, EXD 18 K'nin bir avantajı olsa da, EXD 18 L, sekiz saate kadar sürekli kullanım sağlayan daha büyük pili ile yüksek puan alır.
Tüm Ürünler