EXP 14-20

EXV-CB 06-16
Aralık 24, 2020
EXD 18
Aralık 25, 2020
 
Dar koridorlarda yukarıyı hedefle! —

Diğerlerinden daha güçlü ve daha akıllı - işte STILL EXP 14-20 yüksek kaldırma transpaleti. Öne çıkan özelliklerinden ikisi, devasa artık yük kapasitesi ve akıllı renkli ekranıdır. İkincisi, operatöre temel bilgileri, kamyon durumunu veya akünün şarj durumunu her zaman bir bakışta sağlar ve farklı dilden bağımsız semboller, kullanımda optimum destek sağlar.

Önce Çıkan Özellikleri:
En yüksek esneklik: farklı palet türleri ve kullanılabilir aksesuar ekipmanları
Depolama alanının optimum kullanımı: çok yüksek artık yük kapasitesi nedeniyle yüksek depolama sıkıştırma
Her şey her zaman görünür: dilden bağımsız bir dizi sembolün bulunduğu renkli ekran, size tüm önemli işlevleri bir bakışta gösterir

2000 kg

Maksimum Kapasite


5446 mm

Maksimum Kaldırma Yüksekliği


6 (km/sa)

Maksimum Yürüyüş Hızı


24 watt

Akü VoltajıAyrıntılı olarak EXP 14-20

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
EXP 141.4005.446624
EXP 161.6005.446624
EXP 202.0004.476624
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
Diğerlerinden daha güçlü ve daha akıllı - işte STILL EXP 14-20 yüksek kaldırma transpaleti. Öne çıkan özelliklerinden ikisi, devasa artık yük kapasitesi ve akıllı renkli ekranıdır. İkincisi, operatöre temel bilgileri, kamyon durumunu veya akünün şarj durumunu her zaman bir bakışta sağlar ve farklı dilden bağımsız semboller, kullanımda optimum destek sağlar. Akıllı ve son derece mobil depo düzenleyici, 2.000 kg ağırlığa kadar paletleri hızlı, güvenli ve güvenilir bir şekilde taşır. Kendinden destekli ve ayarlanabilir çatallar sayesinde farklı paletler kullanılabilir. Opsiyonel hidrolik fonksiyonlar ile aksesuar ekipmanları da kullanılabilir. Güçlü ve az bakım gerektiren motoru ve sol veya sağ elini kullanan operatörler için uygun olan hassas kontrol elemanları sayesinde, paletlerin benzeri görülmemiş şekilde yeniden yüklenmesini sağlayabilir.

EXP harfleri sadece hızlı mal elleçleme ile değil, aynı zamanda güvenli mal elleçleme ile de eş anlamlıdır. Opsiyonel yük kapasitesi ekranı neyin mümkün olduğunu gösterir. Eğimli yeke şekli ve hassas darbe plakası sürücüyü korur ve EXP, rampalarda bile yeke bırakıldığında otomatik olarak durur. OPTISPEED yeke aynı zamanda EXP'nin hızını operatörden uzaklığa göre ayarlarken, Curve Speed ​​Control sistemi virajlarda hızı düzenler. Akıllı olduğu kadar güçlü olan bu yüksek kaldırma transpaleti, mal akışınızı her zaman güvenli bir şekilde kontrol altında tutmanıza olanak tanır; ön depolama alanı içindeki yüklerin taşınmasından raf sisteminin çalıştırılmasına kadar.
Tüm Ürünler