SXD 20

EXD-S 20
Aralık 25, 2020
FXD 20 N
Aralık 25, 2020
 
Yükü ikiye katlayın - zamanı yarıya indirin! —

SXD, en zorlu uygulamalara yönelik bir kamyondur. SXD, çift katlı depolamayı, kamyonları yükleme ve boşaltmayı ve hatta yatay nakliyeyi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Aynı anda iki standart paleti seçtiğiniz yere taşıyarak zaman kazandırır. Şasi için isteğe bağlı karşı ağırlık sayesinde yükleri rampalarda bile taşımak inanılmaz derecede kolaydır.

Önce Çıkan Özellikleri:
Güçlü ve kompakt: 2.000 kg'a kadar kaldırma kapasitesi ve yalnızca 770 mm genişliğe sahip dar şasi
İsteğe bağlı şasi karşı dengesi sayesinde taşıma kapasitesini ve yüksek güvenlik seviyesini artırmak için rampalar üzerinde güçlü hareket
Kontrol ünitesi sol veya sağ çalışma tarafına takılabildiğinden sezgisel operatör rehberliği

2000 kg

Maksimum Kapasite


2124 mm

Maksimum Kaldırma Yüksekliği


10 (km/sa)

Maksimum Yürüyüş Hızı


24 watt

Akü VoltajıAyrıntılı olarak SXD 20

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)Yürüyüş hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
SXD2.0002.1241024
SXD / Li-Ion2.0002.1241024
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
SXD, en zorlu uygulamalara yönelik bir kamyondur. SXD, çift katlı depolamayı, kamyonları yükleme ve boşaltmayı ve hatta yatay nakliyeyi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Aynı anda iki standart paleti seçtiğiniz yere taşıyarak zaman kazandırır. Şasi için isteğe bağlı karşı ağırlık sayesinde yükleri rampalarda bile taşımak inanılmaz derecede kolaydır. SXD’nin gücü esnekliğinde yatmaktadır. Çift katlı bir kamyon olarak SXD, direk üzerinde 800 kg ve aynı zamanda ilk kaldırmada 1.200 kg taşıyabilir. İlk kaldırma kullanılmazsa, SXD ayrıca 1.200 kg'a kadar yüksek kaldırmalı bir transpalet olarak da işlev görebilir. Yüksek kaldırmalı bir transpalet olarak SXD, bir palet üzerinde 2.000 kg bile taşır.

Bu, zaman kazandırır ve kullanım performansını artırır. Ayrıca SXD, bir çalışma veya kaldırma masası olarak ve raf doldurma için de ideal olarak uygundur. Bireyselliği ayrıntılara da yansıyor: Sürücü standı üzerindeki direksiyon simidi, bireysel operatör tercihlerini hesaba katmak için sağ veya sol tarafa monte edilebilir. Kamyon tercih edildiği gibi çalıştırılabildiğinden, bu özelleştirme depoda güvenliği artırır. Kompakt boyutları, en küçük alanlarda kullanılmasını sağlar ve yastıklı sürücünün işletim platformu tüm paketi tamamlar ve SXD'yi mükemmel depo asistanı yapar.
Tüm Ürünler