LTX 20 / LTX-T 04

R 08 Akülü (Elektrikli) Çekici
Aralık 16, 2020
LTX 50 / LTX-T 06
Aralık 16, 2020
 
İş Yerinde Zeka! —

İş yerinde zeka - ve aynı zamanda iyi görünüm. STILL'in LTX 20 kompakt traktörü, yalnızca yüksek işlevselliği ile değil, özellikle dikkatlice tasarlanmış tasarımı ile öne çıkıyor.

Önce Çıkan Özellikleri:
Çalışma kolaylığı: alçak giriş ve geniş ayak alanı
Kompakt çalışma alanları için uygun: çok çevik ve kompakt (600 mm araç genişliği)
Çok işlevli: traktör veya taşıyıcı olarak mevcuttur

Ayrıntılı olarak LTX 20 / LTX-T 04

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum Cer Kuvveti (kg)Akü Voltajı (V)
LTX 20-200024
LTX-T 04400100024
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
Dört tekerlekli R 07 ve R 08 elektrikli traktör ve platform kamyonları, toplam ağırlığı 25 tona (R 07) kadar olan çekiciler için ve iki tona kadar (R 08) yüklerin taşınması için çok yönlü, ekonomik taşıma yardımcılarıdır. Dayanıklı traktörler, çelik ve otomotiv endüstrisinde üretim tedariğinde, havalimanlarında ve tren istasyonlarında bagaj geçişinde ve bir çekici tren olarak iç ve dış malzeme elleçlemede kullanıldığında özellikle etkileyicidir. Büyük uyarlanabilirlikleri sayesinde, kamyonlar diğer birçok endüstride de kullanılabilir.

Birkaç römorkun birleştirilmesiyle nakliye hacmi herhangi bir uygulamaya uyacak şekilde ayarlanabilirken, bakım gerektirmeyen 80 volt üç fazlı motor, 25 km / saate kadar azami hızda güçlü hızlanma ve mükemmel tırmanma kabiliyeti sağlar. Kompakt traktör, sürücüye en üst düzeyde konfor sunan geniş, otomobile benzeyen her türlü hava koşuluna uygun kabini ile orta ve uzun mesafeleri hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde kat eder. Ergonomik olarak düzenlenmiş kontrol elemanları konforlu, sırt dostu sürüşü garanti ederken, büyük pencereler mükemmel bir çok yönlü görüş sağlar ve bunların tümü, yüksek verimlilikle güvenli ve hassas bir çalışma sağlamak için bir araya gelir. Elektrikli park freni dahil üç bağımsız fren sistemi, kamyonların en ağır yükleri bile kolay ve güvenli bir şekilde taşıyabilmesini sağlar.

Tüm Ürünler