LTX 70 / LTX-T 08

LTX 50 / LTX-T 06
Aralık 16, 2020
LTX-FF 05-10
Aralık 17, 2020
 
Akıllı Çekme! —

Üç harf, elektrikli traktörlerde ve nakliye araçlarında evrimin bir sonraki aşamasını temsil ediyor: LTX. Bu ileriye dönük forklift, ister iç ister dış mekan olsun, sekiz tona kadar hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz yere çeker.

Önce Çıkan Özellikleri:
Düşük erişim basamağı ve geniş ayak boşluğu
LED gündüz sürüş lambaları - düşük enerji tüketimi, yüksek güvenlik seviyesi, uzun ömür
Yaya operasyonu verimli üretim tedariki sağlar

Ayrıntılı olarak LTX 70 / LTX-T 08

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum cer kuvveti (kg)Akü Voltajı (V)
LTX 70-7.00048
LTX-T 088007.00048
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
Üç harf, elektrikli traktörlerde ve nakliye araçlarında evrimin bir sonraki aşamasını temsil ediyor: LTX. Bu ileriye dönük forklift, ister iç ister dış mekan olsun, sekiz tona kadar hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz yere çeker. Otomatik park freni, rampalarda güvenli kalkış ve kolay sökme sağlar: Araç durur durmaz devreye girer. STILL Rampa Göstergesi ayrıca sürücüye mevcut eğim veya yokuş hakkında her zaman bilgi verir. Optimum forklift kullanımı sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kısa mesafelerde sık sık giriş ve çıkışlar bile LTX ile geçmişte kaldı, çünkü yaya kullanımında araç her dönüşte operatörü takip ediyor.

Kamyonda oturmanızı rahat ettiren sadece alçak erişim basamağı değildir: Forklift sektöründe de kullanılan sürücü koltuğu, mükemmel yaylanma ve yastıklaması ile etkileyiciyken, geniş ayak boşluğu da en büyüğü için yeterli alan sağlar iş ayakkabıları. Dayanıklı ve çevre dostu LED gündüz sürüş farları, aracın her zaman görünür olmasını sağlar - işte güvenlik için önemli bir artı. İster üretim tedariğinde, ister tugger treni olarak, ister tesis yönetiminde veya havalimanlarında bagajların taşınmasında çok işlevli kullanım: Daha verimli yatay taşımacılığın geleceği başladı.

Tüm Ürünler