LTX 50 / LTX-T 06

LTX 20 / LTX-T 04
Aralık 16, 2020
LTX 70 / LTX-T 08
Aralık 17, 2020
 
İş Yerinde Zeka! —

Zamanında güvenilir teslimat dizileri, LTX 50’nin özelliklerinden biridir. Bir çekici treni olarak kullanılan geleceğe dönük elektrikli traktör, üretim tesislerinizde mutlak hassasiyetle 5.000 kg'a kadar toplam ağırlığa sahip römorkları dar koridorlarda çekebilir.

Önce Çıkan Özellikleri:
5.000 kg'a kadar maksimum çekme yükü ve 14 km / saate varan hızlar sayesinde yüksek taşıma kapasitesi
Opsiyonel pnömatik olarak sönümlü sürücü kabini ve ayarlanabilir STILL Easy Drive direksiyon simidi sayesinde en iyi ergonomi
Kompakt boyutları sayesinde dar koridorlar için uygundur

Ayrıntılı olarak LTX 50 / LTX-T 06

ModelMaksimum kapasite* (kg)Maksimum Cer Kuvveti (kg)Akü Voltajı (V)
LTX 50
LTX 50 Li-Ion
-5.00024
LTX-T 06
LTX-T 06 Li-Ion
6005.00025
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
Zamanında güvenilir teslimat dizileri, LTX 50’nin özelliklerinden biridir. Bir çekici treni olarak kullanılan geleceğe dönük elektrikli traktör, üretim tesislerinizde mutlak hassasiyetle 5.000 kg'a kadar toplam ağırlığa sahip römorkları dar koridorlarda çekebilir. 14 km / saate kadar azami hız sayesinde uzun yolculuklar bile mümkün olan en kısa sürede karşılanabilir. Bu, verimli ve yalın bir üretim sağlar, dahili trafik hacimlerini azaltır ve para tasarrufu sağlar. Sürücüler, entegre ekrana sahip benzersiz STILL EASY Drive direksiyon simidini kullanmaktan mutluluk duyar.

Kontroller, tutuş değiştirilmeden her iki elle de rahatça çalıştırılabilecek şekilde akıllı bir şekilde düzenlenmiştir. Ek olarak, otomatik merkezleme özelliğine sahip hassas ve yumuşak elektrikli direksiyon, aracı her zaman yolda tutar. Katlanabilir koltuk ve yüksekliği ayarlanabilir arkalıklı opsiyonel pnömatik olarak sönümlü sürücü standı platformu ile çalışma konforu artırılabilir. Yüksek pil kapasiteleri LTX 50'yi gerçek bir uzun mesafe koşucusu yapar - isteğe bağlı Li-Ion teknolojisi, günün her saati kullanılabilirlikten yararlanmanıza bile izin verir. Taşıma versiyonu olarak, LTX-T 06 5.000 kg çeker; 600 kg'a kadar ek yük ile kombine uygulamada 2.000 kg çeker.

Tüm Ürünler