R 07 Akülü (Elektrikli) Çekici

R 08 Akülü (Elektrikli) Çekici
Aralık 16, 2020
 
A'dan B'ye verimli nakliye! —

Dört tekerlekli R 07 ve R 08 elektrikli traktör ve platform kamyonları, toplam ağırlığı 25 tona (R 07) kadar olan çekiciler için ve iki tona kadar (R 08) yüklerin taşınması için çok yönlü, ekonomik taşıma yardımcılarıdır.

Önce Çıkan Özellikleri:
Gerçek güç santralleri: R 07, 25 tona kadar yükleri çeker ve taşır, R 08 ise kamyon yatağında 2 tona kadar yük taşır.
Yüksek taşıma kapasitesi için yüksek hız
Yüksek manevra kabiliyetine sahip - dar alanlarda kullanım için ideal

Ayrıntılı olarak R 07

ModelMax. Kapasite* (kg)Maksimum Cer Kuvveti (kg)Yürüyüş Hızı (km/sa)Akü Voltajı (V)
R 07-2530025.0002580
R 07-25L30025.0002580
Bilgi Broşürü İndir (İngilizce)**
*Anma kapasitesi, standart kaldırma yüksekliğinde ve standart yük merkezindedir.
**İndireceğiniz PDF belgelerini açabilmeniz için PDF okuyucu bir programa ihtiyacınız olacaktır.
Dört tekerlekli R 07 ve R 08 elektrikli traktör ve platform kamyonları, toplam ağırlığı 25 tona (R 07) kadar olan çekiciler için ve iki tona kadar (R 08) yüklerin taşınması için çok yönlü, ekonomik taşıma yardımcılarıdır. Dayanıklı traktörler, çelik ve otomotiv endüstrisinde üretim tedariğinde, havalimanlarında ve tren istasyonlarında bagaj geçişinde ve bir çekici tren olarak iç ve dış malzeme elleçlemede kullanıldığında özellikle etkileyicidir. Büyük uyarlanabilirlikleri sayesinde, kamyonlar diğer birçok endüstride de kullanılabilir.

Birkaç römorkun birleştirilmesiyle nakliye hacmi herhangi bir uygulamaya uyacak şekilde ayarlanabilirken, bakım gerektirmeyen 80 volt üç fazlı motor, 25 km / saate kadar azami hızda güçlü hızlanma ve mükemmel tırmanma kabiliyeti sağlar. Kompakt traktör, sürücüye en üst düzeyde konfor sunan geniş, otomobile benzeyen her türlü hava koşuluna uygun kabini ile orta ve uzun mesafeleri hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde kat eder. Ergonomik olarak düzenlenmiş kontrol elemanları konforlu, sırt dostu sürüşü garanti ederken, büyük pencereler mükemmel bir çok yönlü görüş sağlar ve bunların tümü, yüksek verimlilikle güvenli ve hassas bir çalışma sağlamak için bir araya gelir. Elektrikli park freni dahil üç bağımsız fren sistemi, kamyonların en ağır yükleri bile kolay ve güvenli bir şekilde taşıyabilmesini sağlar.
Tüm Ürünler